(0)

Selecteer Regio

Het Linxe team

Leer hier de medewerkers van Linx+ kennen.


Landelijk secretariaat

  Naam: Caroline Cocquyt
FunctieCoördinator Linx+ / ABVV-senioren
Werkplaats: Landelijk secretariaat Linx+ - Brussel

Contactgegevens:
Watteeustraat 10 - 1000 Brussel
caroline.cocquyt@linxplus.be
02 289 01 73

 

  Naam: Dorien Deloof
Functie: Administratief medewerker Linx+ / ABVV-senioren
Werkplaats: Landelijk secretariaat Linx+ - Brussel

Contactgegevens:
Watteeustraat 10 - 1000 Brussel
dorien.deloof@vlaamsabvv.be
02 289 01 81

 

  Naam: Almira Dewit
Functie: Educatief medewerker Linx+
Werkplaats: Landelijk secretariaat Linx+ - Brussel

Contactgegevens:
Watteeustraat 10 - 1000 Brussel
almira.dewit@linxplus.be
02 289 01 72

 

 

Naam: Rudi De Rechter
Functie: Projectmedewerker Linx+
Werkplaats:Landelijk secretariaat Linx+ - Brussel
Contactgegevens:
Watteeustraat 10 - 1000 Brussel
rudi.derechter@linxplus.be
02 289 01 75 
 

 

Gewest Vlaams-Brabant

Naam: Wim Lahou
Functie: Gewestelijke werkingsverantwoordelijke Vlaams-Brabant
Werkplaats: Linx+ Vlaams-Brabant

Contactgegevens:
Maria Theresiastraat 119 - 3000 Leuven
wim.lahou@abvv.be
016 27 18 87

Gewest Antwerpen

Naam: Cédric Haes
Functie: Gewestelijke werkingsverantwoordelijke Antwerpen
Werkplaats: Linx+ Antwerpen

Contactgegevens:
Ommeganckstraat 35 - 2018 Antwerpen
cedric.haes@abvv.be
03 220 67 11

Gewest Oost-Vlaanderen

Naam: Mark Pauwels
Functie: Gewestelijke werkingsverantwoordelijke Oost-Vlaanderen
Werkplaats: Linx+ Oost-Vlaanderen

Contactgegevens:
Vrijdagmarkt 9 - 9000 Gent
mark.pauwels@abvv.be
09 265 52 63

Gewest Limburg

Naam: Ben Den Hollander
Functie: Gewestelijke werkingsverantwoordelijke Limburg
Werkplaats: Linx+ Limburg

Contactgegevens:
Gouverneur Roppesingel 55 - 3500 Hasselt
Ben.Denhollander@abvv.be
011 28 71 43

Gewest Mechelen-Kempen

Naam: Dimitri Gevers
Functie: Gewestelijke werkingsverantwoordelijke Mechelen-Kempen
Werkplaats: Linx+ Mechelen-Kempen

Contactgegevens:
Grote Markt 48 - 2300 Turnhout
dimitri.gevers@abvv.be
014 40 03 08
 

Gewest West-Vlaanderen

Naam:  Marc Bonte & Machteld Cornelis
Functie: Gewestelijke werkingsverantwoordelijke West-Vlaanderen
Werkplaats: Linx+ West-Vlaanderen

Contactgegevens:
Rijselsestraat 19 - 8500 Kortrijk
Marc.Bonte@linxplus-wvl.be
Machteld.Cornelis@linxplus-wvl.be
056 24 05 59

Zoek op trefwoord

Linx+

Terug Top